رونمایی از کتاب Advanced Mathematics in Chemical Engineering

خانه / خبر و اطلاع رسانی / رونمایی از کتاب Advanced Mathematics in Chemical Engineering

رونمایی از کتاب Advanced Mathematics in Chemical Engineering

رونمایی از کتاب Advanced Mathematics in Chemical EngineeringReviewed by shahram fazel on Jun 22Rating: 5.0رونمایی از کتاب Advanced Mathematics in Chemical Engineering رونمایی از کتاب Advanced Mathematics in Chemical Engineering

این مطلب از طرف shahin fazel برای ما ارسال شده است.

شما نیز می توانید مطالب خود را برای درج در سایت برای ما ارسال کنید.

 

 20150522_155111

20150522_155128

چنانچه مستحضر هستید پیشرفت در علم ریاضیات، که پایه تمامی علوم مهندسی به شمار میرود، تاثیر چشمگیری در توسعه صنعت و تکنولوژی ایفا میکند. بدین دلیل هر جامعه ای که خواهان رقابت صنعتی در عرصه جهانیست، لاجرم می بایست در گام نخست تمرکز بر رشد علم ریاضیات را پیشه خود قرار دهد. متاسفانه علیرغم پتانسیل بالای کشور در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی و نیاز به پرورش منابع انسانی متخصص و کارآمد، هنوز امکان دسترسی به یک منبع واحد، تخصصی و جامع برای “ریاضیات پیشرفته در مهندسی شیمی” (حتی به زبان انگلیسی) وجود ندارد.

باعث افتخار است که به استحضار برسانم که بنا به نیاز احساس شده، بعد از چند سال تلاش مستمر و جدی، بالاخره کتاب “ریاضیات پیشرفته در مهندسی شیمی” به تالیف مهندس رامین خادمی و به تحت نظر پروفسور منوچهر نیک آذر به جامعه دانشگاهی کشور عرضه شد.

قابل ذکر است که چنین کتابی با این محتوی، نه به زبان فارسی و نه به زبان انگلیسی تا کنون وجود نداشته است. این کتاب که مشتمل بر ۵۳۴ صفحه است برای دانشجویان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری رشته مهندسی شیمی منبعی بسیار مناسب به شمار می رود. روشهای بیان شده در این کتاب علاوه بر پوشش مناسب مباحث ریاضیات تحلیلی مورد نیاز کلیه گرایش های رشته مهندسی شیمی، برای رشته های مهندسی مکانیک، متالورژی و مهندسی برق نیز قابل استفاده می باشد.

جالب اینکه در صفحه نخست این کتاب آمده “تقدیم به پایتخت انرژی ایران استان بوشهر”

لینک کتاب

توضیح فصول کتاب در مقدمه:

 1

2

3

4

5

6

Recent Posts

ارسال نظر


*

Protected by WP Anti Spam

تماس با ما

پیغام خود را بگذارید تا در سریع ترین زمان پاسخگوی شما باشیم.

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt

متن خود را برای جستجو وارد نماید