توضیحاتی پیرامون مطالب ثبت شده در سایت

خانه / خبر و اطلاع رسانی / توضیحاتی پیرامون مطالب ثبت شده در سایت

توضیحاتی پیرامون مطالب ثبت شده در سایت

توضیحاتی پیرامون مطالب ثبت شده در سایتReviewed by رضا فرضی on Nov 8Rating: 5.0توضیحاتی پیرامون مطالب ثبت شده در سایتتوضیحاتی پیرامون مطالب ثبت شده در سایت

با سلام خدمت کاربران گرامی.

چند وقتی است که برخی افراد سوالاتی را پیرامون نحوه گزینش و یا نگارش موضوعات سایت می پرسند که گفتم بد نیست توضیحات مربوطه را خدمت تمامی کاربران عرض کنم.

مطالبی را که در این سایت می بینید اکثرا نوشته های خود من (مدیر سایت) هستند و شامل اطلاعات جمع آوری شده در طی انجام پروژه های درسی و دانشگاهی و یا نگارش مقالات و تالیف کتاب هستند که بخشی از آن ها یا تماما از طریق این سایت در اختیار کاربران قرار می گیرند.

با توجه به برنامه ی سایت مبنی بر درج مطالب کاربران در سایت، بخش دیگری از مطالب نیز توسط کاربران برای من ارسال شده که پس از بررسی در سایت قرار گرفته اند که برای تمامی آن ها نام فرستنده درج شده و در لینک زیر لیست شده اند.

مطالب ارسالی کاربران

لازم به ذکر است که مطالب ارسالی از طرف کاربران ابتدا بررسی شده و پس از مشخص شدن صحت آن ها، در سایت قرار می گیرند. با این وجود مسئولیت درست بودن مطالب و کپی نبودن آن ها بر عهده فرد فرستنده بوده و مدیریت سایت هیچ مسئولیتی را در قبال این موضوع به عهده ندارد.

گروهی دیگر از مطالب به طور مسفقیم از منابعی گرفته شده اند که با ذکر منبع در سایت درج می شوند.

و در نهایت دسته ای دیگر از مطالب هستند که متاسفانه منبع دقیق و نویسنده آن ها مشخص نیست و در قالب فایل های متنی در محیط اینترنت قرار گرفته اند که برخی از آن ها متون علمی بسیار دقیق و کاربردی هستند. این دسته از مطالب نیز در سایت درج شده اند و در صورت مشخص شدن منبع دقیق آن ها، مطمئنا منبع ذکر خواهد شد.

نکته آخر:

اگر مطالبی دارید که احتمال می دهید برای دیگر افراد مفید هستند و تمایل دارید آن را از طریق این سایت در اختیار دیگر کاربران قرار دهید می توانید از طریق لینک زیر نسبت به ارسال آن ها اقدام کنید.

ارسال مطالب توسط کاربران

و یا از طریق فرم تماس زیر با مدیریت سایت در تماس باشید.

تماس با مدیریت

رضا فرضی
رضا فرضی
رضا فرضی هستم متولد 71 در شهرستان دیر استان بوشهر، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی رشته مهندسی شیمی دانشگاه خلیج فارس بوشهر.
Recent Posts

ارسال نظر


*

Protected by WP Anti Spam

تماس با ما

پیغام خود را بگذارید تا در سریع ترین زمان پاسخگوی شما باشیم.

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt

متن خود را برای جستجو وارد نماید

w-pkakhone