خرید محصولات علمی آموزشی انار با ۱۵ درصد تخفیف

خانه / خبر و اطلاع رسانی / خرید محصولات علمی آموزشی انار با ۱۵ درصد تخفیف

خرید محصولات علمی آموزشی انار با ۱۵ درصد تخفیف

خرید محصولات علمی آموزشی انار با 15 درصد تخفیفReviewed by رضا فرضی on Jan 7Rating: 5.0خرید محصولات آموزشی انار با 15 درصد تخفیفخرید محصولات آموزشی انار با 15 درصد تخفیف

خرید محصولات انار با 15 درصد تخفیف

گروه آموزشی انار با هدف خدمت به جامعه دانشگاهی و جامعه مهندسین ایران و ارتقا سطح آموزش با هزینه کم متشکل از جمعی از فارغ التحصیلان نخبه و کار آفرین دانشگاههای برتر ایران (صنعتی اصغهان در مقطع کارشناسی و صنعتی شریف، امیر کبیر، خواجه نصیر، علم و صنعت و… در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا) در سال ۱۳۸۸ به طور غیر رسمی و سال ۱۳۹۰ به صورت رسمی تاسیس شده است. از آنجا که یکی از مهمترین نیازهای جامعه دانشگاهی و شاغلین دارای تحصیلات عالی نیاز به منابع و کتب آموزشی اصلی رشته خود و در کنار آن منابع دیگری چون کتابهای مرجع، استانداردها، مقالات، نرم افزارها و آموزش نرم افزارهای کاربردی و فیلمهای آموزشی و مواردی از این قبیل می باشد، سایت تی تی نار اقدام به تولید دانشنامه ها با نام انار در قالب لوح های فشرده به همراه کتابچه راهنما در یک بسته نموده، تا جویندگان علم و شاغلین دانشگرا در کوتاهترین زمان و با صرف کمترین هزینه مهمترین منابع روز دنیا را در رشته خود را همیشه به همراه داشته باشند.

anarsale-irchemeng

 

سایت مرجع تخصصی مهندسی شیمی ایران این امکان را برای شما فراهم نموده است که محصولات علمی آموزشی این شرکت را با ۱۵ درصد تخفیف خریداری نمایید. این تخفیف پس از انتخاب محصول و تایید سفارش و قبل از پرداخت وجه برای شما اعمال می شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاهده محصولات و همچنین خرید با تخفیف از طریق سایت مرجع تخصصی مهندسی شیمی ایران، لینک زیر را مشاهده نمایید.
امکان خرید محصولات آموزشی سایر رشته ها نیز فراهم می باشد.

رضا فرضی
رضا فرضی
رضا فرضی هستم متولد 71 در شهرستان دیر استان بوشهر، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی رشته مهندسی شیمی دانشگاه خلیج فارس بوشهر.
Recent Posts

ارسال نظر


*

Protected by WP Anti Spam

تماس با ما

پیغام خود را بگذارید تا در سریع ترین زمان پاسخگوی شما باشیم.

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt

متن خود را برای جستجو وارد نماید

همودیالیزتصفیه آب